KOUČINGAS. Kokia iš to nauda verslui? Laidos svečias – Povilas Petrauskas

Groti

Girdėjom apie koučingą jau visi ir visko, tačiau kaip darbuotojų ugdymo (tiksliau, ugdymosi) praktika koučingas Lietuvoje žengia dar tik pirmuosius žingsnius – ir tik drąsiausios organizacijos pradeda dirbti su profesionaliais sertifikuotais koučeriais bei ugdo koučingo kultūrą organizacijos viduje.

Pirmajame podkasto „Žmogiškieji iššūkiai“ epizode kalbiname Povilą Petrauską – sertifikuotą koučingo specialistą, profesionaliai ir neprofesionaliai tuo užsiimantį jau daugiau nei 17 metų.

Povilas yra Tarptautinės Koučingo Federacijos sertifikuotas profesionalus koučingo specialistas, Marshall Goldsmith sertifikuotas vadovų ir komandų koučeris, taip pat sertifikuotas „Points of You“ metodikos treneris, Infinitas įkūrėjas ir Baltijos Koučingo Centro vadovas.

Povilas mums padės rasti atsakymus į tokius klausimus kaip:

  • Kas iš tikrųjų yra koučingas? Ir kas tai nėra?
  • Kokia iš to nauda verslui?
  • Kas įmonėje turėtų koučinti?
  • Kaip galėtų prasidėti koučingo kultūros diegimas organizacijoje?
  • Kuo skiriasi geras ir blogas koučeris?
  • Ar koučingas turėtų būti integrali komunikacijos dalis, ar speciali praktika?

Taip pat galėsite pačiupinėti kaip realiai atrodo koučingo sesija, kokia koučerio rolė joje, kas tuo metu vyksta su „koučinamuoju“, ir, grįžtant prie organizacijos, kas organizacijoje turėtų padaryti pirmą pradžią?

Pasiklausykite pokalbio apie visa tai su žmogum, kuris apie koučingą žino bemaž viską.

Kad nepraleistumėte naujų epizodų, rekomenduojame podkastą prenumeruoti:

Malonaus klausymo!

Aurimas
Laidos vedėjas:
Aurimas Mikalauskas

Esu nedidelės įmonės vadovas ir šiame podkaste kalbinu tuos, kas gali padėti jums (ir man) išmokti kurti tikrą žmonių organizaciją. Mano gyvenimo aistra – audioknygos. Todėl, manau, nekeista, kad įkūriau audioknygų leidybos kompaniją Audioteka.lt – kad daugiau žmonių Lietuvoje atrastų, jog galima tobulėti net ir visiškai neturint laiko – klausant audioknygų pakeliui į darbą, sportuojant ar sukinėjantis namuose.

Padiskutuokim

Daugiau iš šios laidos

Subscribe

Epizodas Nr. 1