AUGIMO EKOSISTEMA. Kaip ją kurti savo organizacijoje? Su Sofija Čelutkiene iš EY

Groti

Sausakimša! Salė, kurioje vyko Ernst & Young vyr. personalo specialistės Sofijos Čelutkienės pranešimas HR konferencijoje buvo absoliučiai perpildyta! Net durys buvo paliktos atviros – kad ir netilpę galėtų pasiklausyti jos pranešimo apie augimo ekosistemos kūrimą.

Tačiau pranešimas truko vos 30 minučių, ir Sofija spėjo tik pakrapštyti paviršių.

Todėl labai apsidžiaugiau, kad ji sutiko užsukti pas mane į podkastą „Žmogiškieji iššūkiai“ ir papasakoti plačiau – kas yra ta augimo ekosistema, kodėl ekosistema (o ne sistema), kaip ir kas turėtų inicijuoti ir palaikyti jos kūrimą, kokia atsakomybės dalis tenka darbuotojams, o kokia – jų vadovams?

Atrodytų, paprasta tema, tačiau iš tiesų sėkmingo augimo ekosistemos kūrimo paslaptis – detalėse, tad kviečiu pasiklausyti viso epizodo ir pasigilinti į šią temą.

Čia galite ir pamatyti trumpą epizodo apžvalgą:

Užsiprenumeruoti naujausius laidos „Žmogiškieji iššūkiai“ epizodus el. paštu galite čia:

O patogiai klausytis podkasto – ne tik šioje svetainėje, bet ir per:

… ir atsidarę podkastą, spustelėkite, prašau, SUBSCRIBE – taip ne tik padėsite podkastui tapti labiau matomu, bet ir gausite pranešimus apie naujausius epizodus savo pamėgtoje platformoje (naujas epizodas pasirodo kas dvi savaites).

Šilčiausi linkėjimai,

Aurimas
Audioteka.lt įkūrėjas

Laidos vedėjas:
Aurimas Mikalauskas

Esu nedidelės įmonės vadovas ir šiame podkaste kalbinu tuos, kas gali padėti jums (ir man) išmokti kurti tikrą žmonių organizaciją. Mano gyvenimo aistra – audioknygos. Todėl, manau, nekeista, kad įkūriau audioknygų leidybos kompaniją Audioteka.lt – kad daugiau žmonių Lietuvoje atrastų, jog galima tobulėti net ir visiškai neturint laiko – klausant audioknygų pakeliui į darbą, sportuojant ar sukinėjantis namuose.

Padiskutuokim

Daugiau iš šios laidos

Subscribe

Epizodas Nr. 7