COVID-19 ir DARBO RINKA. Kas pasikeitė? Su Valerija Buzėniene.

Groti

Šis epizodas tikrai ypatingas. Ne tik tuo, kad tai paskutinis šio, pirmojo „Žmogiškieji iššūkiai“ sezono epizodas. Ne tik tuo, kad tai pirmasis epizodas įrašytas jau po karantino (ir dar prieš „antrąją bangą“, apie kurią visi taip kalba). Bet ir dar viena ypatinga naujiena, kuri vieniems greičiausiai bus „Ooo…“, o kitiems — „Ooo!“.

Su laidos viešnia, talentų paieškos eksperte Valerija Buzėniene (kurios atskirai nebepristatysiu, nes su ja jus jau supažindinau štai čia) 11-tajame podkasto epizode aptarėme:

  • Su kokiais iššūkiais susidūrė įmonės per covid’ą?
  • Ko darbdaviai gali pasimokyti iš šios situacijos?
  • Kokių teigiamų pokyčių tai įnešė?
  • Nuotolinis darbas — galbūt taps norma?
  • Kaip komunikuoti darbuotojams, kuomet ateitis tokia neaiški ir neužtikrinta?

Taip pat su Valerija pasikalbėjome apie jos ir Sauliaus Jovaišo naujausią knygą „Misija talentai“, o galiausiai aptarėme tą vieną pokytį, kuris laukia podkasto „Žmogiškieji iššūkiai“ klausytojų nuo antrojo sezono — jau visai netrukus.

Kviečiu pasižiūrėti trumpą video ištrauką iš epizodo:

Užsiprenumeruoti naujausius laidos „Žmogiškieji iššūkiai“ epizodus el. paštu galite čia:

O patogiai klausytis podkasto – ne tik šioje svetainėje, bet ir per:

… ir atsidarę podkastą, spustelėkite, prašau, SUBSCRIBE – taip ne tik padėsite podkastui tapti labiau matomu, bet ir gausite pranešimus apie naujausius epizodus savo pamėgtoje platformoje (naujas epizodas pasirodo kas dvi savaites).

Šilčiausi linkėjimai,

Aurimas
Audioteka.lt įkūrėjas

Laidos vedėjas:
Aurimas Mikalauskas

Esu nedidelės įmonės vadovas ir šiame podkaste kalbinu tuos, kas gali padėti jums (ir man) išmokti kurti tikrą žmonių organizaciją. Mano gyvenimo aistra – audioknygos. Todėl, manau, nekeista, kad įkūriau audioknygų leidybos kompaniją Audioteka.lt – kad daugiau žmonių Lietuvoje atrastų, jog galima tobulėti net ir visiškai neturint laiko – klausant audioknygų pakeliui į darbą, sportuojant ar sukinėjantis namuose.

Padiskutuokim

Daugiau iš šios laidos

Subscribe

Epizodas Nr. 11